تاریخ: 1396/10/27 - ساعت: 1:1
رئیس کمیسیون سلامت و خدمات شورای شهرتهران، ری و تجریش درگفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

مهندس الویری تجارب کافی برای ریاست شورای عالی استان‌ها را دارد


مهندس الویری تجارب کافی برای ریاست شورای عالی استان‌ها را دارد
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

فردی که برای ریاست شورای عالی استان‌ها انتخاب می‌شود باید تجارب بسیار خوبی در سیاست گذاری و قانون گذاری داشته باشد که خوشبختانه مهندس الویری شخصی است که سال‌ها نماینده مجلس، شهردار تهران و در شورای شهر دارای مسئولیت است.

 زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و خدمات شورای شهر تهران، ری و تجریش در گفت و گو با شهرایران درباره انتخاب مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: به نظر بنده یکی از اقدامات خوب و منطقی اعضای شورای عالی استان‌ها در دوره پنجم این شورا رای دادان به آقای مهندس الویری به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها بود.

 وی افزود: این انتخاب مبارکی است چراکه شورای عالی استان‌ها جایگاه مهمی محسوب می شود و اگر از این جایگاه استفاده مناسبی شود و شان و قدر آن شناخته گردد طبیعتا می‌تواند در جهت تقویت مدیریت شهری و شورا ها موثر باشد، به دلیل این که  شورای عالی استان‌ها  با تهیه طرح و ارائه آن به مجلس شورای اسلامی و یا پیشنهاداتی به دولت می تواند بسیاری از مسائل و مشکلاتی که امروزه گریبانگیر شوراها است را رفع کند.

 عضو شورای شهر تهران، ری  و تجریش ادامه داد: لازمه این کارها به فردی که برای ریاست این جایگاه انتخاب می شود بستگی دارد که در ضمن باید اندازه این مسند باشد و از تجارب بسیار خوبی در سیاست گذاری و قانون گذاری داشته باشد که خوشبختانه مهندس الویری شخصی است که سال‌ها نماینده مجلس، شهردار تهران و در شورای شهر دارای مسئولیت است بنابراین سابقه و تجربه آقای الویری به گونه‌ای است که برازنده این ریاست هستند.

 به گفته صدر اعظم نوری، حضور مهندس الویری به عنوان ریاست شورای عالی استان‌ها باعث موفقیت‌ها و اثر گذاری‌های بیشتری در این حوزه به ارمغان خواهد آورد.

وی تاکیدکرد: ازاین تریبون به آقای مهندس الویری و همه اعضای شورای عالی استان‌ها تبریک می گویم که این انتخاب مبارک یک نوید را پیش رو دارد که در طی سال آینده اقدامات موثری را  از این شورا شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین