تاریخ: 1396/10/27 - ساعت: 1:1
رئیس شورای شهر تبریز در گفت و گو با شهرایران مطرح کرد:

جزئیات برنامه های مدیریت شهری برای برگزاری مطلوب #تبریز_2018


جزئیات برنامه های مدیریت شهری برای برگزاری مطلوب #تبریز_2018
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

انتخاب تبریز برای پایتخت گردشگری در سال 2018 اقدامی ملی است که در واقع کشور های اسلامی ایران را برای این مهم برگزیدند و ایران نیز سمبل شهرهای خود تبریز را انتخاب کرده است.

 شکور اکبر نژاد رئیس شورای شهر تبریز در گفت و گو با شهرایران درباره برنامه های تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 اظهار داشت: دوستان عزیز ما در استانداری و سازمان میراث فرهنگی عهده دار مسئولیت برنامه ریزی درمورد تبریز برای سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی هستند.

 وی افزود: انتخاب تبریز برای پایتخت گردشگری در سال 2018  اقدامی ملی است که در واقع کشور های اسلامی ایران را برای این مهم برگزیدند و ایران نیز سمبل شهرهای خود تبریز را انتخاب کرده است.

 رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ادامه داد: امیدوارم آذربایجان شرقی به عنوان پایتخت گردشگری در سال 2018 فرصتی باشد برای گردشگری در همه نقاط کشور لذا باید به صورت ملی دست به کار شویم و بنده همه از رسانه ها در سطح کشور می خواهم که به این بحث بیش از پیش بپردازند.

 به گفته اکبرنژاد: همین طور در مراکز خرید، ترمینال‌ها، فرودگاه‌ها و ایستگاه های راه آهن در سراسر کشور باید تبلیغاتی گسترده در خصوص این امر مهم صورت گیرد.

او تاکید کرد: مجموعه ای از ارگان‌ها و دستگاه‌ها برای همه بهتر نشان دادن تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 دست به دست هم داده‌اند و تلاش می کنند که شهرداری شهر تبریز نیز از این قاعده مستثنی نیست و با کارهایی از قبیل نظافت شهر، ساماندهی سرویس های بهداشتی، بازار، مناسب سازی پیاده راه‌ها، مسائل تبلیغاتی، زیباسازی و نورپردازی به این مهم می پردازد.

انتهای پیام/


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین