تاریخ: 1396/10/27 - ساعت: 1:1

هوای اصفهان ناسالم برای عموم مردم


هوای اصفهان ناسالم برای عموم مردم
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۶
نویسنده: 8829

مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده ها امروز و فردا ادامه خواهد داشت.

 به گزارش شهرایران به نقل از ایسناحسن خدابخش مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بر اساس نقشه های پیش بینی هواشناسی امروز و فردا شرایط پایداری هوا در استان اصفهان حاکم است و همین امر موجب افزایش غلظت آلاینده ها بر روی کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی می شود.

وی افزود: کیفیت هوا طی این دو روز برای تمام افراد ناسالم خواهد بود، اما طی پیش‌بینی‌ها از بعدازظهر و شامگاه یکشنبه با ورود یک سامانه ناپایدار وضعیت کیفی هوا بهتر خواهد شد.

مسئول اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان ادامه داد: دوشنبه شرایط کیفیت هوا بهبود خواهد یافت و سیستم ناپایداری وارد استان می شود که به دلیل نبود رطوبت لازم بارشی نخواهد داشت، اما به شکل وزش باد خود را نشان می دهد. این سیستم ناپایدار موجب می شود که شهرهای بزرگ و صنعتی استان در روز دوشنبه نفسی تازه کنند.

 بر اساس پرتال کیفیت هوای اداره کل محیط زیست استان اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان در ساعت منتهی به 10 صبح ناسالم برای عموم افراد بوده و شاخص میانگین عدد 151 را نشان می دهد. هم چنین کیفیت هوای شهرستان خمینی شهر نیز با عدد 151 ناسالم برای عموم مردم است.

انتهای پیام/


 

 


منبع:

اخبار مشابه :


تازه ترین
اعضا
پربازدیدترین